Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos csak anyatej...

Kisfiam 5 hónapos csak anyatejet eszik. Szorulása van?! Mit csináljak hogy a fájdalma megszűnjön?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az anyatejes babáknál nem ritka a heti egy kaki.

Sajnos mi most tartunk a 6. napon. Sír rugdos a lábával. Pukinál is nagyon sír. Szélcsövet használtam nem távozott semmi. Folyamatosan nyom de nem jön neki semmi. Pedig krémes a kakija. Egyszerűen nem jön ki!!! Amikor a háziorvosnál voltam múltkor ezzel a problémával akkor a glicelines kúpot javasolta ami meghozta a hatást. De nem szeretném állandóan kúpozni. Most ismét beadtam a kúpot hogy megszűnjön a fájdalma. Mi a véleményetek? Köszi előre is!


2013. ápr. 1. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is jó állandóan kúpozni, de ha ennyire szenved szegény, én nem is gondolkoznék rajta,hogy adjak neki... főleg ha 6 napja nem kakilt.

Én egyébként is úgy vagyok vele,ha anyatejes,ha nem,hogy nem egészséges dolog ilyen kisbabánal,ha 4-5 napig nincs kaki.

2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen csak azt mondják hogy elrenyhíti a beleket. De most mi a francot adjak neki hogy tudjon kakilni? Még mindig adom egyébként az Infacolt neki. Na jött aminek jönnie kell talán mára rendeződik a dolog. De a kérdés még nyitott maradt! Valaki tud segíteni?
2013. ápr. 1. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a mecsek baby tea vált be pici cukorral. Ha ha adsz neki forralt vizet az is segíthet.
2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Székrekedésre a Mecsek Baby tea? Sok jót hallottam róla! Na most tuti veszek! Csak szerintem több fog kijönni mint ami bemegy mert csak kanállal adhatok neki. És megpróbáltam az almalevet azt is kinyomkodta meg majdnem hogy hányt tőle. Bár ez természetes Nagyon új volt neki a tejci után.
2013. ápr. 1. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam / 6 hónapos/,ha már 2 napja nem kakilt nagyon tudott szenvedni. Én ilyenkor mivel anyatejes,egész nap csak narancslevet ittam és így tuti tudott kakilni,ezután Neki már nem fájt a hasa.Konkrét hasfájásra passzolok am.
2013. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát már igen csak elkéne kezdeni a hozzátáplálást, megszűnnének ezek a gondok, hidd el.
2013. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom hogy elegendő 6 hónaposan hozzátáplálni, mert minden benne van a tejben még amire szüksége van. Meg az alma fog másrészről meg hogy megindítja a kakit. Ki tud eligazodni? Olvas mindent az ember.
2013. ápr. 2. 07:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 2. 16:27
 9/9 A kérdező kommentje:

Hátha esetleg segíthetek valakinek! Most beszéltem a Védőnénivel és azt tanácsolta, hogy ne várjak máskor eddig.

A 3-4. kaki mentes napon reggel éhgyomorra adjak neki pár korty kamillateát vagy őszibarack levet.

2013. ápr. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!