Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rosszúl alszik a...

Másnak is rosszúl alszik a gyerkőce vagy ez utalhat valamilyen problémára? Már nehezen bírom!

Figyelt kérdés
Majdnem minden napos probléma,hogy este 9.30-10 óra között elalszik és 12-1 óra körül felkel és gyakran hajnal 3-4-ig felvagyunk! Hol sír is de van,hogy csak játszani akar! Már mindent próbáltam! Sokszor csak 1 szer alszik napközben és akkor is ez van! Reggel 7-8- körül már fel is kel! Nem tudom elhinni,hogy ennyi alvás neki elég lenne! Már 1 éves lesz és ez nagyon régóta tartm már! Nagyon nehezen bírom ezt a kialvatlanságot! Ha más is volt így meddig tartott? Másnál is van így? A válaszokat köszönöm!
2013. ápr. 2. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt kezdetektől most 21 hós. és dec.ben ezek mellett végigsírta az éjszakát, akkor több próbálkozás után tejfehérjementes étrendbe kezdtünk és láss csodát azóta átalussza az éjszakát , viszont mellé ugy néz ki allergiás a paradicsomra kiütéses lesz az arca.és valamitől nem tudom mitől kiütéses lett az arca lába meg néha a keze..és hiába irom miket eszik nincs összefüggés mitől jön ki..viszont mint írtam az éjszakát átalussza, ha becsúszik valami tejes (tepertő, homeos bogyó fogzásra , meg tegnap a nővérem lánya adott neki sajtos rudat-ettől megint a kiütés pirosodott be , az előzőektől meg fent volt éjszaka)
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
Fiam 2.5 éves.Éjszak minimum 2X ébred.Nem akar játszani,csak felsír,be kell menni hozzá megölelgetni esetleg iszik és alszik tovább:-(( Sose szeretett aludni:-( Először fél 1-fél 2 között ébred,aztán olyan 3 óra körül.Nem tudok változtatni rajta.Szóval kitartás,de lehet nektek megváltozik a dolog:-)
2013. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
mennyi idős? nem fogzik? nálunk fogzáskor ment ez. Karácsonytól márciusig kijött 8 foga. hát fél éjszakákat fent voltunk. általában nem sírt, ő is csak vigyorgott, játszott volna. Volt hogy 4 órán keresztül dajkáltam hogy visszaaludjon... most lesz 14 hós és van 16 foga...
2013. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy 1 éves lesz! De a fogzás nem hinném mert 3 hónapos korától ez van és csak 2 foga van! A fogzáskor még rosszabb a helyzet! Ez viszont állandó! de köszi mindenkinek!
2013. ápr. 2. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 2 hete tart, ugyanez, ahogy Te írtad, kedves Kérdező, fogalmam sincs, mi ennek az oka.

Most éjjel adtam neki Panadolt, és most egyből visszaaludt, de ez egy különleges alkalom volt.

2013. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!