Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem butaság kissé ez a táblázat?

Nem butaság kissé ez a táblázat?

Figyelt kérdés

[link]


Lányom most lesz 6hónapos és ő fiú táblázathoz képest is pont egy 8hósnak felel meg...Tudom,hogy ez csak átlag,de azért nem lehetetlen,hogy egy kislány 6hónap alatt mindössze 2,5kilót hizzon csak?


2013. ápr. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

a 10 hónapos fiam ezek alapján egyévesnek felel meg.

persze, sok múlik azon is, hogy a szülőktől mit örökölt.


de vedd figyelembe a születéskori adatokat is, azok sem feltétlenün igazak minden gyerekre.

vagy tényleg csak nagy-nagy átlag, időszámításunk előtti időktől kezdve....

2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány táblázathoz képest 1hós súlyal és 2hós hosszal született.Én 171/76 vagyok,apuka 180/60 kb.Én kevés hosszal és sulyal születtem,apuka hosszú volt de szintén kevés gramm.Viszont lányom lába szerintem elég nagy most is,mert kb 19es neki,bár nekem is 42,apukának 44
2013. ápr. 2. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem butaság, ez az átlag. A 8 hónapos lányom kis eltéréssel eddig megfelel ennek. Egyébként nem tudom a 2,5 kiló neked hogy jön ki, szerintem 3,6 kiló a táblázat szerint a lányoknál a hízás 6 hónap alatt.
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk megfelel, kivéve, hogy nem 73, hanem 80 cm.
2013. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korára a születési súlyát kell hogy megduplázza, 1 éves korára pedig triplázza. Kb. Azért némi eltérés még belefér. Ne a táblázatokat nézegesd, hanem ezt vedd alapul, a gyerekorvosok, védőnők is ehhez viszonyítanak.
2013. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!