Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mennyiségű almával...

Milyen mennyiségű almával váltható ki 1 tápszeres étkezés?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak 190gramm babakaja váltja ki reggel.Illetve nem váltja ki,mert eszik reggel 60-100tejcsit,majd rá 1-2órára 190gramm gyümit és úgy alszik 2-3órát.Ebédre ha megeszik 190gramm főzeléket,akkor is ha rá 1-2órára megy aludni megeszik még 140 tápszert.De elvileg amúgy azért annyi gramm a babakaja amennyi,mert egy átlag babának az váltja ki az étkezést.De ki kell tapasztalni,mert pl lányom is van,hogy nem hajlandó enni rendes kaját,csak anyatejet vagy tápszert.
2013. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és lányomnak napközben egy tápszeres étkezés 200-220mili,vacsora pedig 240-270. Első voltam
2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam hogy utána nemfogadta el a cicit vagy a tápot.
2013. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó, minden babánál más. Az enyém 190 ml tápszer-anyatej kombót eszik, és kb 150 ml-t ha megeszik, akkor már nem kap utána tápszert. Előfordult, hogy pl 140-et evett, és adtam utána még tápszert, utána óriás bukás volt az eredménye, mert sok volt a pocakjának...szóval ki kell tapasztalnotok! Van olyan nap, hogy csak 60ml-t hajlandó kanalazni, utána pótolni kell anyatejjel/tápszerrel bőven, de ma pl 180ml-t benyomott!!! aggódok is, hogy nehogy megint "hányós/bukós" napunk legyen miatta :(

Arra érdemes még figyelni, hogy ha már "szilárdat" is eszik, akkor plusz folyadékkal is kínálni kell!

2013. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!