Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le babátok...

Mikor cseréltétek le babátok feje alatt a pelenkát lapos kis párnára?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos, de nem áll szándékomban. Felesleges.
2013. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 éves,van lapos kispárnája,de hason alszik,szóval nem használjuk
2013. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálunk kicsit bonyi volt, mert kaptam ágyneműhuzatokat, de bele való ágyneműt nehezen :)

kb 5 hónapos lehetett, mire találtam méretben (árban, színben, anyagban, szettben...) is megfelelő ágyneműt.

addigra már kellett, mert a tetrapelust gyalázattá gyűrte minden reggelre még úgy is, hogy éjjelente megigazítottam.

2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 krisztivan ***** válasza:
2 évesen kezdte a bölcsit és kb.1.5 hét után beteg lett.Nagyon bedagadt az orrmandulája,alig kapott levegőt:-( Sokszor úgy tudott aludni,hogy nagypárna volt a feje alatt.Ebből maradt a kispárna.Szóval olyan 2 éves korától alszik párnával.
2013. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
bonyi? ez durva...:)
2013. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2,5 éves a kislányom. Nem cseréltem le. Amikor már nem tettem a feje alá textilpelenkát(kb. 6 hónapos korában), csak simán, egyenesen alszik. Teljesen feleslegesnek tartom a párnát, és nem is túl egészséges.
2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 éves korukban kaptak kispárnát, és úgy tervezem, hogy 3 évesen kap nagyot is :-)
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első perctől kezdve volt párna (már ha ezt annak lehet nevezni) a feje alatt. Anyukám készítette, nagyon kis vékonyka. Aztán kb. 1 éves volt, amikor volt az első "komoly" betegsége, egy jóképű megfázás, amikor az orra mindig eldugult. Na akkor, tettem a feje alá egy nagypárnát, ami eléggé könnyű, nem emeli meg nagyon a fejét, ugyanakkor nem kell tartani attól, hogy belefúl. Azóta ezt imádja, nem lehet kivenni a kiságyából. Én titokban lecseréltem, egy még puhább nagypárnára, így látom, hogy nem nagyon emeli meg a fejét. Nagyon szereti, biztos azért, mert sokat aludt/alszik velünk. 14 hós
2013. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17hos meg parna nelkul alszik
2013. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Off: Durva a bonyi? Ez pedig olyan alap mint pl. a vaCSI!:P
2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!