Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől viszket állandóan a...

Mitől viszket állandóan a füle? Véresre vakarja.

Figyelt kérdés

1 éves a kisbabám és állandóan a fülei belsejét vakarja, van, hogy véresre. Természetesen már voltunk orvosnál, bőrgyógyásznál, eredménytelenül. Valaki esetleg szenvedett-e hasonló problémában és hogyan oldódott meg? Minden tanácsot nagyon várok!

Köszi


2009. szept. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogzási fájdalom kihat a fülre is.Az én lányom mindig azt az oldalt marja véresre,ahol a foga jön.sajna ez ellen nincs mit tenni,max.a fogzás fájdalmát csillapítani.
2009. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Valóban jön a foga. Nekem is gyanús volt, hogy nem külső eredetű, vagyis pl allergiás reakció, mint ahogyan sokan feltételezték. Köszönöm.
2009. szept. 20. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Láttam,hogy írtál,a kérdéseim között.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Hát mi idáig jutottunk,rá pár napra.Én is tiszta ideg voltam,hogy össze vissza viszem a fülészetre és mindig azt mondták semmi baja.Én meg elhittem mert még a 4d-n is a fülét piszkálta állandóan.El is állnak neki egy kicsit:))De az anyai ösztönök nem csalnak,éreztem én hogy valami nem jó.De sajnos akkor már ordított a fájdalomtól:(

De közben nem is 2 foga jött hanem 4 egyszerre és attól taknyosodhatott be és valószínű hogy ráhúzódhatott a fülére.Most lesz 1 éves pont egy hét múlva és most már csak akkor piszkálja ha álmos vagy jönnek a fogacskái.Azt mondták a fülészeten,hogy vigyázni kell nagyon ha piszkálja mert még ha egész nap tiszta lenne a keze(a miénknek soha)akkor is annyi baci van a kezén meg a körme alatt hogy nagyon csúnya gyulladást kaphat a füle.Úgyhogy nálunk a nátha és a fogak voltak a bűnösek.Ha tudok valamiben segíteni írjál nyugodtan.Üdv:Teri

2009. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 9hós, neki azt mondta a doki ez is sheborreás (koszmó) lerakódás, ami viszket neki.Ő is véresre vakarta. Kaptunk ilyen piros lötyit amivel ecsetelni kell. (mókás mert vérpiros) 1-2nap alatt elmúlt neki, és már nem is vakarja!
2009. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne röhögjetek ki, én kiakadtam anyámra a minap mert a 10 hós lányom az ölében megvakarta a fülét és azt mondta hogy a régi öregek szerint azt jelenti hogy férges, kukacos. Hozzáteszem azóta sem vakarta a fülét. :-))))
2009. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:valóban vakarhatja a fülét ha gilisztás-az orrát is piszkálhatja tőle-,én csak azért nem írtam,mert ilyen kicsiknél még egyrészt kicsi az esélye a gilisztának,másrészt a pelenka miatt azonnal észrevehető lenne.

De nem hülyeség.:)

2009. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!