Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanézőbe milyen ajándékot...

Babanézőbe milyen ajándékot vigyek? Valami jópofa ötlet? Ti mit kaptatok, vagy vettetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Jópofát szeretnél vagy hasznosat?


Ha jópofát, akkor valami feliratos body, rugi, ha hasznosat, akkor vásárlási utalványt.

2013. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En a hasznos dolgoknak orultem : popsitorlo, pelus, krémek, sampon stb. body, rugdalózó, ruhanemu stb.
2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Árkategóriák szerint: Csörgő, kiskönyv -plüss vagy amit később vízben is tud használni (700-1500)

Könyv - inkább anyukának babával kapcsolatos, én örültem volna ha verses, énekes könyvet kapok, mert imádja ha éneklek neki és újra kellett tanulnom a gyerekverseket (2000-3000).

Forma-színegyeztető, bár ezek csak 6 hós kortól vannak, viszont sokáig fog vele játszani kb.5000.-

Játszószőnyeg 50000-15000

Kaptunk fogyóeszközöket - pelust (2-es), popsitörlőt, cumit, 62-es rugikat, bodykat, zoknit, babatakarót ilyesmit.

2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Èn mindennek örültem.

Csak annak nem ami már kicsi volt neki. Kaptunk kicsi pelenkát, azt rádtam azért, de már vágott neki mindenhol.

Kicsi kabátot, és kicsi rugikat is. Szuper volt. Pedig normál súllyal születtek.


Más mindn jöhetett. Ja még ami nekem kicsit felesleges volt a 10-ik pipere szett. krém+fürdet+popsikrém+olaj. Kb még mindig van 10 flakon olajam és 5 tubus krémem.

Fürdetö elfogy meg még a popsikrém is lassan. De olajat senkinek ne vigyél.


Aztán ha csak dekorációt kaptam vagy akármi mást is örültem neki.

2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit szánsz rá.

Két gyermekem van, ezeknek örültem/örülök a legjobban.

Fényképalbum, feliratos body (de csak ha tényleg oké a méret), vmi ennivaló nekem (bármilyen főtt étel, vagy desszert, amivel nem én ügyködtem), vásárlási utalvány, bab nevével hímzett takaró vagy rongyi/alvókendő, hozzátápláláshoz babás műanyag etetőkészlet (ilyenre az elején nem költ az ember, de később jól jön).

Most ennyi jut eszembe...

2013. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig megkérdezzük, hogy mit szeretnének. A kapcsolatunktól függően mindenki képben van azzal, hogy milyen értékű ajándékra számíthat, és olyat kér. És én is jobban szerettem, ha megkérdezték, mit hozzanak.
2013. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam, egy ágynemű szettet vittem, aki takaró, rácsvédőt a kiságyba. Tescóban 5000 Ft, nagyon szépek vannak!

Meg vettem ruhát a picinek, a nagyobbaknak meg csokit kekszet.

Én ennek örültem volna, azért ezt vettem!

Az előző gyermwknél is plédet vitte, annyira szereti a kisfiú, 5 évesen is csak azzal alszik!

2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kerria ***** válasza:

Én szerettem ha rákérdeznek mire is van szükség, hisz elsősorban itt nem a meglepetésről van szó, mindinkább a segítségről.


Ami szerintem ötletes, és hasznos az a pelenkatorta:

[link]

2013. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy milyen a kapcsolatod a szülőkkel,mert pl.közeli hozzátartozónak,barátnak nagyobb értéket vittem mindig.Én összeállítottam egy csomagot,pelus-nem árt,ha tudod milyet használnak,babaápolási szerek,popsitörlő,feliratos bady,ha nagyobb a baba akkor tehetsz a csomagba bébidesszertet,meg amit még gondolsz.Én mindig örültem,ha ilyen hasznosabb dolgokat kaptunk,de ugyan úgy örültem az apróságoknak is.Mert ez is pénztárcafüggő.
2013. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!