Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet én nem vagyok képben,...

Lehet én nem vagyok képben, de mi az a sinlac? Már sokszor olvastam de védőnőtől vagy más anyukától még nem hallottam róla!?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
google a barátod...amugy tejpéphez hasonlo állagú,de teljesen tejmentes,igy nem allergizál.
2013. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden nap tízóraira azt kap a lányom. Nagyon szeretik a babák,mert édeskés íze van.Ez egy allergén szegény pép,4 hós kórtól már adható,mondjuk tejpép helyett. :)
2013. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejmentes pép rizsből és szentjánoskenyérmag lisztből. Allergénszegény. Főzelékhez,gyümölcshöz keverhető. Allergiás babáknak tejpép helyett.
2013. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
Akkor használtam amikor elkezdtük bevezetni a szilárdabb ételeket, és ezzel tudtam sűríteni. Viszont nálunk nagyon megfogta a székletet, így nem alkalmaztam sem a Sinlac-ot, sem a Sinemilt.
2013. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez jó! Az én lányom már lassan 1 éves és refluxos meg lehetséges tejérzékeny de ezt még nem tudták kimutatni a véréből de eddig nekem erről még se orvos se védőnő nem beszélt!
2013. ápr. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!