Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mit tesztek a...

Anyukák ti mit tesztek a kimerűltség ellen?

Figyelt kérdés
Most 8 hónapos a kislányom és északánként még mindig 2szer is felébred.Nem tudom kipihenni magam.Nappal se sokat alszik már,így akkor se tudok vele aludni.Ki vagyok teljesen merülve.Más is van ezzel így?Mit tesz ellene?
2013. ápr. 2. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kávézom :-) nem tudok mit tenni,bírom amíg ki nem purcanok :-)
2013. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem éjszaka van,hogy 4 órát fölvan pedig már mindjárt 1 éves! Én nem tudok mit tenni ellene! A kávé nekem is hat egy ideig de van,hogy hajnalban már sírok a kimerültségtől! Remélhetőleg lassan javul a hejzet!
2013. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, nekem 6 hós lesz, és úton van a kistesó, pont egy év lesz a kettő között. Azzal bíztatom magam, hogy most rengeteg időm van. Mi is éjjel 2x kelünk, nappal alig alszik. Az időjárás miatt nem tudunk kimenni sétálni sem, apa csak este jön haza, nagyik hááát heti 1x fél órát.

Apró dolgokkal töltődöm fel - pl. internet pár perc, kézimunka este fél-1 óra, éneklek a gyereknek, ettől nekem is jobb lesz a kedvem, de ő is nyüglődik ebben a bezártságban. Majd ha jobb idő lesz, rengeteget sétálunk, én is kiváncsi vagyok az ötletekre, mert én is ki vagyok merülve.

Próbálj meg sok folyadékot inni, hátha jobb lesz.

2013. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna, szóról szóra...kávézom, más nem segít...de éjjel minden vágyam, h aludhassak végig!!!
2013. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kávé..jobb híján.Az én fiam 2 éves múlt,de nagyon éberen alszik,folyton forgolódik,felsír,múlt hajnali fél 4kor tejcsit kért,persze nem itta meg amit félkómásan meg is csináltam neki,de addig hisztizik míg oda nem adom.Van h tiszta pisis és totál ruhacsere hajnalban(akár 2x is!),rengeteget iszik,ezért.Szóval,kivagyok rendesen,ráadásul 2 gyerek van...néha végkimerültségemben bánom h szültem :(
2013. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel szoptatok ezért napi 1kávét tudok beválalni.Félek ha többet iszom észreveszi a kicsi.Remélem ha jobb lesz az idő feltöltődök kicsit mert már nagyon készen vagyok.
2013. ápr. 2. 19:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek!!Csak lesz 1szer jobb is!
2013. ápr. 2. 19:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel szoptatok ezért napi 1kávét tudok beválalni.Félek ha többet iszom észreveszi a kicsi.Remélem ha jobb lesz az idő feltöltődök kicsit mert már nagyon készen vagyok.
2013. ápr. 2. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es vok. Neked éjjel hány percig szopik a babád ha megkérdezhetem?
2013. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van 2 telefonszám: Mama1, Mama2:)Ők is boldogok, unokázhatnak,én is ,mert kicsit aludhatok,vagy lazíthatok
2013. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!