Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos lányom 9hét alatt...

13 hónapos lányom 9hét alatt 10 dkg-ot hízott. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Még nem jár egyedül, de sokat mozog. Rendesen eszik, napi 4szer (reggeli és tízórai egyben van, mert elég későn kel)

Az elmúlt 5 hónap alatt csak 70 dekát hízott, amit nagyon keveslek. Normális ez így? Mit csinálhatnék másképp?

9,45 kg, viszont "csak" 75 centi, nem mondanám soványnak.


2013. ápr. 2. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem hiszem, hogy ez baj lenne, főleg, ha ti is hasonló testalkatúak vagytok vagy voltatok ennyi idősen. Az én lányom 15 hónapos, 1 évesen volt 8,5 kiló, most kb 9 kg, de rendesen eszik és rengeteget mozog. Anyum szerint én is ugyanilyen voltam. Nem minden gyerek egyforma, ebben a korban már sokat számít a genetika.
2013. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 1,5 éves és 8,45kg már voltunk gasztroenterológushoz is mert azt hittük,hogy valami baja van de a doktornő megnyugtatott,hogy nincs semmi baja.Igaz egész nap mozgásba van csak addig nem mozog mig alszik igazi kis örökmozgó.
2013. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!