Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot kell (ene)...

Mennyi folyadékot kell (ene) innia egy fél éves babának, aki egyszer kap mást anyatejen kívül egy nap?

Figyelt kérdés
Kisfiam sok mindent eszik,most szeretném nemsokára kiváltani az uzsit az ebéd mellé. Még nem mertem,mert alig iszik. Igaz,haladunk,már jóval többet kortyol,mint az elején. Most ott tartunk,hogy egy nap egy deci vizet iszik meg,ez mennyire elég neki? Rengetegszer kínálom neki,hogy szokja,hogy inni kell. 4x cicizik még.
2013. ápr. 2. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég neki. Az én fiam még 1 évesen is csak 1 deci vizet ivott napközben (reggel,este szopizott) Én is sokat próbáltam itatni, de beleönteni nem lehet. Ha szomjas inni fog, kínálgasd gyakran neki továbbra is.
2013. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ihgény szerint szoptatott babáknál elég. 9 hónapos a fiam, tízóraira és uzsonnára kap kanalast, majd most fogjuk az ebédet. Én minden kaja után megkínálom csőrös pohárból és ott van napközben körülötte, ha szomjas iszik, de ő is 1 dl, kb.
2013. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!