Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket megkerestek ilyen céllal?

Titeket megkerestek ilyen céllal?

Figyelt kérdés
Megkeresett a minap egy fényképész, hogy szeretnénk-e a kislányunkról fényképeket? Ha igen, akkor min. 3 alkalom kötelező, és után a többi pedig választható. Alkalmanként, 14. 990 Ft az ára, és állítólag ez akciós, mert 28 ezerről akciózták le. Kijönnek házhoz, hoznak kellékeket, és nem csak a babát hanem a szülőket esetleg nagyszülőket is be lehet vonni. Kicsit bánom, de már belementem. Szerintetek nem kellett volna, vagy van aki ilyennel megkerestek és belement?
2013. ápr. 2. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez még akciósan is nagyon drága! Én lemondanám a helyedben. 15ezer körül már profi fotóst lehet találni, aki az egész családot lefényképezi, kellékekkel együtt, és több 100 képet ad!
2013. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biztos nem. Ez lehúzás,


Ha szóban állapodtatok meg azt még simán visszamondhatod.

De ha aláírtál nekik valamit akkor is van bizonyos idő míg a szerződött fél meggondolhatja magát és eláll a szerződéstől.


Méghogy kötelező??!!! Ilyen nincs!

2013. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fotozás nem kötelező, de ha belemegyek, akkor min. 3 alkalmat le kell kötni, mert 9 sorozatból áll, egészen 5 éves korig, lehet ezeket a sorozatokat megcsinálni. Ők is profik, profi képeket csinálnak, megvilágítással. Adnak kemény borítós albumot, benne a képekkel, meg még egy-két dolgot. Én is sokallom, de már aláírtam, ez van. Majd legközelebb okos leszek. :(
2013. ápr. 2. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyen fényképészek. Sőt, az egész faluba, minden pici babás anyukának tudták a nevét. Itt senki nem ment bele, mindenki elküldte őket. Itt az oviba szokott jönni egy fényképész, ahova fel lehet vinni a gyerekeket, ha még nem ovis akkor is. Én ott csináltattam képeket, kapott belőle az egész család, 3000 ft-ot fizettem.
2013. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hozzánk is jött egy ilyen de az szemét módon nem mondta el részletesen a dolgokat. nem egyszer bőgtem miatta hülye voltam hogy belementem 20ezer Ftom bánja a 42képet kb... két alkalom lett volna a másodikra megmondtam hogy ne jöjjenek. sorozatos pofára esés volt, mindig jött elő újabb "meglepi" hogy ez még ennyibe meg ennyibe kerül.
2013. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!