Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe szoktátok öltöztetni 1...

Mibe szoktátok öltöztetni 1 év alatti babátokat rugin kívül? Mi a kedvenc ruhája?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Most 8 hónapos a lányom. Kb. 1 hónapja nem adok rá rugit.


Body mindig van rajta és sok pamut ruhája van, kényelmesek, azt adom rá harisnyával, ha elmegyünk valahova.


Itthon body, hosszú ujjú póló és pamut nadrág. Rendeltem a scamptől 4darabot, pont akciós volt, azokat nyúzzuk. Nagyon kényelmes.

2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hos a fiam.. 2-3 hos kora ota : vekony rovidujju body+hosszu ujju body es naci van rajta. Rugink par db volt. talan 6..
2013. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk KETTŐ darab 50-es rugi volt összesen, azokat ki is nőtte még születés előtt, mert 56 centivel született. Szóval soha nem volt rajta rugdalózó. Nyáron rövid ujjú body, télen hosszú ujjú, és azon pulóver vagy póló + nadrág. Ha hideg van, akkor harisnya is.
2013. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig rugit adtam rá, szerintem egy babának az legkényelmesebb és legpraktikusabb. Nem hiszem, hogy kényelmes lehet egy újszülöttnek farmerben és kisingben feküdni, később pedig kúszni-mászni.

Most 13 hónapos, van néhány ujjatlan rugija, de nagyon nehéz már ebben a méretben olyan rugit találni, ami nem nagyon pizsamás. Szóval én maradnék a body+rugi kombinációnál (már ha lehetne kapni a méretében) amíg pelenkás.

2013. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is rugipárti vagyok, de kaptunk sok nadrágot, azt is lehetne hordani, de a zoknit nem komálja, folyton lecsúszik, harisnya meg meleg.
2013. ápr. 3. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hát azért a ruginak nem a farmer+ing az egyetlen alternatívája!
2013. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!