Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen a viszonyunk...

Milyen legyen a viszonyunk apukával?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk a férjemmel. 1 éves a fiunk és most jön a második kisfiu. Apukának van nője aki miatt szétmentünk megvan a csajról a véleményem de a gyerek miatt nem balhézok meg egyébként se süllyedek le a szintjére. Megengedtem, hogy a gyerekem közelébe jöjjön tök normális voltam. Ugy gondolom gyerekek miatt elkell fogadnunk egymást és nyelnünk kell egy nagyot mindannyiunknak. Férjem ma felhivott hogy nem beszélhet velem többet mert a csaj féltékeny rám. Mi lesz a következő nem engedi a gyerek közelébe. Probáltam kompromisszumot kötni de ez annyira gyerekes én ugy gondolom ez nem jó a fiuknak.
2013. ápr. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
En ezt sosem tudtam hova tenni... Az ilyen kapcsolatokat,ahol megszuletik egy baba es utana nemsokkal szetmennek a parok. Vagy h terhes not elhagynak,megcsalnak. Ilyenkor azert elgondolkozok,h ennyire nem ismeri ki a no a ferfit?? Na mindegy. Ha apuka vinni akarja a gyerekeket,akkor veled is erintkeznie kell,mivel te neveled. Ha a csajszija miatt lemond errol,akkor szegyelje magat...
2013. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb tedd hivatalossá a dolgot, fizesse a gyerek tartást!

Hiába szeretnél normális kapcsolatot vele, ha ő így áll hozzá!!!

Nem rajtad múlik!

Az új nője többet jelent neki a gyerekeknél, akkor ez van!


Ez olyan érdekes, megszületik az új pici, akkor ott lesz a szülésnél, vagy meg sem nézi majd a második gyermekét!?


A csaja lehet azt sem engedi majd hogy gyerek tartást fizessen...

2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdd el intézni a gyermekelhelyezést és a tartást is. Tudod egyébként, hogy a gyerekek 3 éves koráig nem viheti el ottalvásra, hanem csak rövid időre? Szóval muszáj lesz veled beszélnie...majd visszakapja az a luvnya.
2013. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi az h nem beszélhet veled?? hány éves ez a csaj, 15? ha közös gyerek van és szeretné a gyerekével tartani a kapcsolatot (márpedig minden normális apa szeretné), akkor téged nem hagyhat ki a dologból. a féltékenysége érthető, hisz terhes vagy a férjedtől most is, szóval max néhány hónapja mehetettek szét. de miért kezdett házas emberrel?... mikor szülsz?
2013. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan 1 hete mentünk külön... kb a csaj 1 hete és 1 napja ismeri szoval elég nevetségesenek tartom, hogy bármibe is beleszoljon ha már ilyen undoritoan viselkedik. Én nem bántottam őt nem kerestem a férjemet semmi mégis én vagyok a bunko... A gyermekelhelyezést mindenképp intézem nem kell, hogy egy 17 éves kis tini miatt bármi gond legyen...
2013. ápr. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!