Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilikon mellet megviseli a...

A szilikon mellet megviseli a szoptatás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
a szilikon mellet nem a szoptatás viseli meg.
2013. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg.... Az enyemet jobban megviselte mint az eredetit. (mindkettovel szoptattam :-) ) Csikos lett a tejbelovelesnel, es sokkal lazabb, logosabb lett.... Pedig izom alatt van, csere lett a vege. :-(
2013. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kisfiamat csak 2 honapig birtam szoptatni,de a melleim katasztrofak lettek igy szilikon lett. Most varom a 2. picinket,ezert erdekel.
2013. ápr. 2. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, akinek állandóan mellgyulladása volt emiatt. abba is hagyta a szoptatást
2013. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

8 éve csináltattam meg a melleimet, azóta szültem és szoptattam 2 gyermeket. Hát mit mondjak... Katasztrófálisak lettek! Nem lett csíkos szerencsére, de iszonyúan lóg, mint két üres tejeszacskó és ami rossz, hogy a természetes mell azért egy idő után visszamegy valamennyire a helyére, hát ez nem mert az implantátum húzza lefele.


Nem vicc, ha melltartó nélkül vagyok és leülök a köldökömig lóg. Hát ez van. Ha ezt előre tudom tuti nem csináltattam volna meg csak már akkor ha 100%, hogy nem szülök több gyereket. Sajnos pénzünk nincs most erre, úgyhogy valószínű így fogom leélni az életemet... De hát nem sajnáltatom magam, én döntöttem anno így, így jártam.

2013. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

hehe:D

meg hát, még a sima mell is kikészül sok esetben

2013. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
így jártál 5-ös!
2013. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ertem. Mi nem akartunk mar kisbabat,mikor megcsinaltattam,de a 2. baba jonni akart (vedekezes mellett). 5-os! megkerdezhetem hogy meddig szoptattal?
2013. ápr. 3. 07:28
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


Van két csodálatos gyermekem ÉS EGY PERCIG sem bánom, hogy ilyenek a melleim, a férjem imád és gyönyörűnek tart így is, más meg szerintem nem lényeges. Vannak fontosabb dolgok is az életben, mint a mell formája én is átértékeltem sok mindent az évek folyamán, de hát kinek mi a fontos:)


Kedves Kérdező!

Lányomat 11 hónapos koráig (közben terhes lettem a picivel), a kisfiamat meg 7 hónapos koráig (magát választotta el) szoptattam

2013. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is megcsináltatott cicijei vannak, ugyanígy volt hogy 1 et terveztek de a második védekezés mellett besikerült, nem bánják egyébként tündéri kis krapek:)

Szoptatta őt is 7 hónapig de vagy 3szor gyulladtak be szegénynek a tejjáratok kapott antibiotikumot stb. nem tudta rendesen kifejni valahogy.

Utána pont beszéltük meg nyáron voltunk strandon hogy valahogy úgy néz ki a cicije hogy felül megereszkedett lejjebb meg kirajzolódik hogy hol az implantátum, háááát nem szép már annyira. De az enyém se szép nekem eredeti a cicim szoptattam 2 gyereket 1-1 évig úgyhogy egyik se jó:))

2013. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!