Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud aludni?

Nitaxx kérdése:

Miért nem tud aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 2 éves és 4 hónapos! Szépen ki volt alakítva a napirendje, délben és este is max fél óra hiszti nélkül és aludt!

Körülbelül egy hete, mintha ölnék altatás közben! Délben már meg sem próbálom, visít, rugdos, csapdos és persze a ördít torkaszakadtából...

Tehát a déli alvást 2 napja kihagytam neki, de ahogy észre vettem nem is nagyon igényli!

Az esti alvás is olyan 7-7:30 körül volt mindig! és szintén hiszti mentesen!

De ez is az utóbbi egy hét alatt pokollá változott!

este 8 előtt már meg sem próbálom, és a tünetek ugyan azok mint a délinél:(:(

Pedig bíztam benne hogy ha egész nap nem alszik akkor estére picit könnyebb lesz!

Mit tehetnék, mit tanácsoltok, mert egyszerűen a szívem szakad meg:(


2013. ápr. 2. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem sose szokott megnyugtatni, és nem is nagyon hiszek benne, hogy az időjárás miatt vannak ilyenek. De az utóbbi egy hétben tényleg lehet valami a levegőben, amit ők picúrok nehezebben viselnek. Az én 14 hónapos lányom is ugyanúgy viselkedik, mint a Te fiad. Nem voltak gondok az altatásával, max. fél 9-kor már ő is szunyált. Viszont pár napja például éjjel fél 1-kor is még rohangált fel-alá a lakásban. A környezetemben több anyukától is hallom, hogy az utóbbi egy hétben a gyerekek meg vannak kergülve alvásügyileg. Én abban bízom, hogy ha végre beáll az évszaknak megfelelő idő, akkor ők is megnyugszanak.
2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nahm pont erre nem is gondoltam:(

mert annyira ilyesztően viselkedik hogy a lehető legrosszabb dolgok jutnak az eszembe:(

de ebben lehet am valami!

Alig várom hogy tényleg végre mostmár az időjárás is megnyugodjon!

2013. ápr. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!