Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavarja a férjedet a gyereksírás?

Zavarja a férjedet a gyereksírás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem zavarja:)
2013. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha a mi gyerekünkröl van szó (nem siros a kislányunk) akkor nem hiszemert még sose szólt. A szomszéd gyerekei szoktak sírni, az számomra is zavaró.
2013. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
NEM!Igazából ő nyugtatja meg ha nagyon gáz a helyzet:)
2013. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Egy ideig csak azért vette fel a babát, hogy a szomszédok nehogy megszóljanak a gyereksírásért. Még a kiságyat sem tehettem a szomszéd falához, nehogy meghallják. Őt is idegesítette, de aztán pár hónap alatt megértette, hogy ez van, a baba ezzel jár.
2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt a párom nagyobb sírásokkor jobban meg tudta nyugtatni a babánkat, mint én.
2013. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

hasfájós a babám, ezért sokat sír... csak úgy zavarja, hogy sír, mert tudja, hogy fáj neki, és nem tud segíteni neki. így engem is zavar...

amúgy nem, nagyon édesen tud sírni :)

2013. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, mint engem. Nem a hang zavar, hanem, hogy a kicsi nem érzi jól magát.
2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Őt egyáltalán nem.

Engem szokott zavarni főleg, ha már fáradt vagyok, vagy front van mert az ingerlékennyé tesz.

2013. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja, de nem idegesíti. Inkább sajnálja és próbálja megnyugtatni. :) Tehát pl. nem tud aludni, ha hallja hogy a babánknak nem jó valami. Bár szerencsére ritkán van igazi nagy sírás, így olyankor biztos, hogy valami nagyobb gond van. Séta közben szokott olyan lenni, hogy elalvás előtt nagyon rázendít, az nyugtalanítja a férjem, ott topog a babakocsi mellett, hogy ő már venné ki, hogy ne sírjon.
2013. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!