Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után, szoptatás alatt...

Szülés után, szoptatás alatt milyen multivitamint szedtek?

Figyelt kérdés

Hipp Natal-t, Ladeevit-et szedtem még a terhesség alatt.

Most kipróbálnék mást is, érdemes?



2013. ápr. 3. 01:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a gravidát és a Femibiont szedtem, felváltva. Most is azt szedem második terhességem alatt. A Gravidában van a legtöbb vas, de mivel én nagyon kivéreztem, sokáig felírták nekem még a Ferrograd Folicot is. Szülés után még hónapokig vitaminoztam. Ha szoptatsz még, akkor addig szedj is vitamint. Még utána is jót tesz egy ideig.
2013. ápr. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gravidát szedtem és én is kivéreztem, de én injekcióban kaptam vasat, olyan durva volt, kb.1,5 hónap alatt voltam életképes...:-)aztán mire rendbejössz, jön a hajhullás, amire megintcsak vitaminkészítményt javasolnak, pedig az természetes, nem lehet ellene mit tenni, a baba 3-6 hós koráig hullott.
2013. ápr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gravidát szedek, terhesség alatt is azt szedtem. Pont tegnap voltam a gyógyszertárban, gondoltam most már kipróbálok egy sima multivitamint, de mikor mondtam a gyógyszerésznek, hogy szoptatok azt mondta, akkor csak a terhesvitaminokat ajánlja. Úgyhogy egy darabig még marad ez.

Üdv, egy öt és fél hós lányka anyuja

2013. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és emellé 1000 mg-os c vitamint, amíg ilyen járványos idő van. (Utolsó voltam)
2013. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt Gravidát szedtem, amíg nem voltam rosszul tőle, aztán Femibiont. Most szoptatás alatt nem szedem ezeket, néha C vitamint és kálciumot bekapok.
2013. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit a terhesség alatt. Én is Ladeevit-et szedtem, és most is azt szedek, meg mellé vasat, mert vashiányos voltam/vagyok.
2013. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Várandósság alatt, kb. a 6. hónapig Elevitet szedtem, utána rengeteg gyümölcsöt ettem. Szoptatás alatt is eszem minden nap gyümölcsöt, zöldséget és C vitamint szedek (1000-est). Most 6 hónapos a babám.
2013. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem A-Z Mama nevű vitamint, igaz kicsit kevesebb van mindenből benne, mint a terhesvitaminokban de szerintem szoptatás alatt jó.
2013. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség alatt is Gravidát szedtem és szoptatás alatt is.
2013. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
femibiont ugyanúgy
2013. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!