Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír állandóan 7 hónaposo...

Miért sír állandóan 7 hónaposom és meddig tart?

Figyelt kérdés
kb 2 hete nem jó neki senki csak én, ha nem az én kezemben van lilára üvölti a fejét, és ahogy átveszem, egyből elhallgat és vigyorog. még wc-re se tudok úgy elmenni, hogy ne üvöltsön. éjjel 5-6x felkel sírva, pedig eddig átaludta az éjszakát. meddig tart ez? már nagyon nehezen bírom...
2013. ápr. 3. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 9 hónapos Kisfiam csinálja ezt, igaz nem ennyire, mint a te babád, de azért változott. Eddig jól elvolt nélkülem, most viszont mindent én csinálhatok csak. Szerintem részben okozza a szeparációs szorongás, ami nem tudom, hogy 7 hónaposan már van-e, de ahogy viselkedik ráillik, ill. a fogzás okozta nyűgösség, ha nehezen viseli, és most már elég okos, hogy különbséget tud tenni az őt körülvevő személyek között, és most egy kicsit anyásabb. Hogy meddig tart azt nem tudom, én is várom a végét, mi kb 20-szor kelünk éjjel.
2013. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nektek se túl jó :(
2013. ápr. 3. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szeparációs szorongás, nem fog, és igen 6-7 hónaposan kezdődik általában. kitartást nektek!
2013. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is ezt csinálja. jövő héten lesz 7hónapos. nálunk szerencsére ez nem egyfolytában van, hogy csak én kellek és éjjel is ritkán kel fel. de a kezemben alszik el reggeli után és amíg én reggelizek meg wczek addig örjöng. most vettem neki egy hintát, remélem ez megoldja a problémát. még nem szereltük fel
2013. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb. 2 hete kezdte,akkor volt 7 hónapos. Hétvégén anyukáméknál volt, szombat 10 körül vittük,úgy volt,hogy ottalszik,de este fél 7-kor hívott anyu, hogy egy órája csak sír,értementünk,meglátott,átvettem,mintha elvágták volna,semmi baja nem volt.

Mozijegyünk volt este 6-ra, még jó hogy nem mentünk el. :-)

Délután 4 után már csak én kellek neki,se apa,se senki...

Egyébként nagyon cuki,csak hát már nem merek nélküle sehova elmenni.

Egyértelműen szeparációs szorongás.

2013. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!