Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tomme tippee cumisüveget hol...

Tomme tippee cumisüveget hol tudok venni?

Figyelt kérdés
auchan v. tesco?
2013. ápr. 3. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Dm-ben is vannak Tomee tipee cuccok.
2013. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi általában tescoba járunk és ott van a madarast nem tudom.
2013. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tescoban van, Auchanban nincs, legalábbis a székesfehérváriban nincs. Szerintem még Brendonban tudsz venni.

[link]

2013. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dm-ben én nem láttam de lehet csak nálunk nincs. Tesco, brendon van. Nagyon jó mi ezt használjuk!
2013. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tesco-ban nem nagy a választék de van, a brendonban rengeteg van én ott veszem mert én csak Tommee-s cuccokat használok.
2013. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Auchanban nem árulnak, a Tesco-ban kaphatsz üveget is, és pótcumit is lehet venni (ha éppen nincs kifosztva).
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem mindig,többféle TT terméket is használunk.
2013. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tescoban láttam, de tényleg nem nagy a választék. A brendonban kapsz mindent hozzá. Én szeretem, de csalódtam picit benne, mert a Tommi-s üveg,-cumi nem kompatibilis egymáshoz. Van antihasfájós üvegem, aminek a cuccait nem lehet a simához rakni, még a cucliját sem, pedig az 2 havonta kell cserélni a méret miatt és duplán árulják, elég drága.
2013. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Brendon, Kangaboo,nagyobb Tesco,
2013. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!