Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári fürdető után...

Gyógyszertári fürdető után mire váltottatok, melyik fürdető a legjobb?

Figyelt kérdés

Sokan mondják,hogy a Johnsosn termékeke nem jók,most olvastam,hogy a baba fürdető sem az igezi.

Kinek milyen márka vált be?


2013. ápr. 3. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a Gabi vált be. Olyan jó illatos és jó a bőrének is. :)
2013. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, jó dolgokat ír. Én Neogranormont vettem egyébként.

2013. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Babe termékek a legjobbak szerintem. 3 gyerkőc van a háznál, 1 saját és 2 uncsitesó, nagyon érzékeny bőrűek mind a 3an, orvosi javaslatra Babe csecsemőfürdetőt használunk nekik és nagyon jót tett a bőrüknek. Drága, de nagy adag, sokáig tart és tényleg jó.
2013. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a Neogranormont használom.

Nagyon jó az illata.Szeretjük :)

2013. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dm-es alnatura.
2013. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a frezyderm kamillás fürdető nagyon bevált.
2013. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én használtam Gabit, Bübchen-t, Avonos babafürdetőket, egyikkel sem volt gond.
2013. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sumergo ***** válasza:
A Johnsons termékekkel sincs semmi baj. Babája válogatja, hogy kinek mi válik be. Mi sok félét használtunk, gond nem volt egyikkel sem: többféle Johnsons, Bübchen, Neogranormon. Egyébként a legjobban én pont a Johnsons top to toe fürdetőt szerettem (sárga). Gyógyszerész ismerősöm szerint a Nivea a legmegbízhatóbb, mert alapos klinikai tesztelésnek vetik alá a termékeiket.
2013. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászok sem a Johnson-t sem a Niveat nem ajánlják. Mi Babét vagy Weledát használunk.
2013. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekünk sajna egyik sem, pont tegnap vettünk újra gyógyszertárit, mert a kisfiam hátán és mellkasán kis piros kiütések lettek, visszük is délután az orvoshoz.

Próbáltunk először Gabit, attól kicsit száraz lett a bőre (kis száraz foltok), utána Biodermát, ami direkt atópiás bőrre való, közben kentük a testápolójával is (a Biodermával), mégis pöttyös lett. Előtte volt Babé testápolónk, az jó volt, de már az sem nagyon használt.

Most majd gondolom ad valamit a doki néni, meg most szeretnék venni extra szűz olivás szappant, meg shea vajat, hogy kipróbáljuk ezeket a természetes dolgokat, hátha beválik.

2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!