Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10napos kislányom dél óta nem...

10napos kislányom dél óta nem kakált. Próbáltam szélcsövezni, tornáztatni, masszirozni, de nincs eredmény. Nem tudom, hogy fáj e a hasa, előző szopi előtt sirt, de lehet, hogy éhes volt. Mit csináljak, meddig várjam a kakit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne piszkáld. Nekünk is van, hogy délben van akik aztán másnap reggelig semmi. Én már csak akkor piszkálom, ha több mint egy napig nincs kaki.
2013. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne szélcsövezd! Ha anyatejes, akkor akár napokig sem kakilhat. Ez normális. Tápszeres babánál is van hogy 1-2 naponta csak 1x kakil.
2013. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
sztem ne aggódj lehet hogy csak holnap fog kakálni,vagy holnapután de akkor sincs semmi baj,a kizárólag anyatejes babák van hogy csak 4-5 naponta kakálnak.ez azt jelenti hogy a megevett anyatejet maximálisan feldolgozza a szerevezete. Ne aggódj!! :) Jó babázást! ( 3 gyermekes anyuka)
2013. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de igy nem fogja fesziteni a hasát?
2013. ápr. 3. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd békén még. Van h 1 napig nem kakilnak. Nem hiszem, h feszíteni fogja, az enyém tápos baba és van h 1 nap kimarad kaki nélkül, a múltkor 2 maradt ki, de nem feszítette a pocakot.
2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyatejeseknek van, hogy csak heti egyszer, és van, hogy napi 6x van széklete. Ez mind normális. Hagyd, majd megoldódik magától.
2013. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én babám, amióta megszületett, minden másnap kakál csak. A doktornőnk szerint még akkor sincs gond, ha 3napig nincs kaki. Ne stresszeld magad, pláne ne piszkáld a babát szélcsővel meg mindenfélével...majd kakál holnap, ha akar.
2013. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 napos babat nem ajanlatos szelcsovezni. Semmi problema nincs azzal, ha egy- ket vagy harom napig nem kakal egy anyatejes baba. Ezt a vedono is elmondja ha megkerdezed. Bocsanat az ekezetek miatt:)
2013. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!