Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának lehet...

Claudia1615 kérdése:

6 hónapos babának lehet ízesíteni a tápszert babaitallal? Kislányom nem fogadja el ezért gondoltam, hogy ízesíteném almalével de azt csak firss almából vagy valami bébiitallal?

Figyelt kérdés
szerintetek?
2013. ápr. 3. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor mindenképpen üveges bébiitallal próbáld ízesíteni.

Tejpépet is kaphat, de gondolom azon felül kérdezed, ugye?

2013. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
friss almalével is ízesítheted meg bébiitallal is. Gyümit is turmixolhatsz bele (esetleg üveges gyümölcsöt), főtt zöldséget is.
2013. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen persze hogy pépet is eszik. eszik már mindent répát krupmlit zellert bébi kaját bébi italt de a tejem valhogyan nem elég szerintem a stressztől de kit tudja még mi játszik rá ezen felül. szóval meg próbáltam mindennel. most jelenleg azt találtam ki hogy kapható a bébi pép 150ml váltoatba hát eléggé folyékony szóval tettem még hozzá 20-30 ml vizet és már iható. Nagyon tetszett neki csak majd a védőnő ne csesszen le. szerinetetek lefog nagy bajt csinálok ? Egyébként már régebb óta adom neki és hízik tőle rendesen csak kicsit félek hogy most is elég lessz-e mert a tápszerben több minden van.
2013. ápr. 3. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy szinte mindegy, hogy tejpép vagy tápszer. A tejpép is jó, ha nem eszi meg a tápszert. Azt, hogy több vízzel engeded fel, szerintem nem gond, legalább nem kell utána itatnod olyan sok folyadékkal. Ha hízik tőle, akkor a higítás nem lehet gond!
2013. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hónapos, vannak napjai, amikor nem fogadja el a tápszert, bio almalevet teszek bele neki, és hidegebben adom, mint simán, úgy mindig megissza. Szerintem nyugodtan tehetsz bele valamit, amit nagyon szeret a Babád, úgy tuti megissza.
2013. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom. köszönöm. ha van valami új ötlet azt szivesen fogadnám.
2013. ápr. 4. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Amikor végképp semmi esetre sem akarta elfogadni a tápszert, akkor banánt turmixoltam, ráöntöttem a tápszert, összekevertem, és belekanalaztam. Megette.

2013. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!