Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon bukós babák anyukái....

Nagyon bukós babák anyukái. Menyi idős korig normális ha bukik a gyerek?

Figyelt kérdés

7 hónapos,és még mindig rendszeresen bukik.Van úgy,hogy evés után két órával is sok jön vissza neki.Orvosnak mondtam,normaflort írt ki,de így sem javult.Meddig lesz ez még így?És meddig normális?

Súlya normális,és étvágya is van.


2013. ápr. 4. 10:50
 1/5 krisztivan ***** válasza:
Fiam amíg nem ült fel magától(10 hósan) addig bukott.De rengeteget.Sajtgyárosnak hívták a barátok mert mindig volt az álla alatt:-)) Barátnőm kislánya már mászott,amikor még mindig bukott.
2013. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk akkor kezdett elmúlni a bukás, amikor már rendszeresen kapott zöldséget, husit. amióta kap tejterméket, már szinte egyáltalán nem bukik.

most 10 hónapos

arra figyelj, hogy inkább többször adj neki kevesebb ételt és ne etesd túl.

nyugi, el fog múlni! :)

2013. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is azt hittem,hogyha megkezdjük a hozzátáplálást elmúlik,de sajnos nem.Most azért egy kicsit nyugodtabb lettem.
2013. ápr. 4. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
6-7hós koráig nagyon bukott a lányom, aztán 1 óig semmi, aztán ahogy elkezdett felülni, mászni visszajött 1-2hétig, de nem vészesen. 8-9hósan múlt el végleg! Azóta nem jön semmi se vissza! 1éves múlt. Én pl. a 3-as cumi fejet se tudom neki adni, mert akkor jön pici vissza, így én még pl. a 2-est használom! Viszont érdekes, h inni tud pohárból és itatópohárból is iszik, amiből ömlik az innivaló, de az nem jön vissza!
2013. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányomnál is akkor múlt el, amikor már felállt meg felült. Ez 8 hónapos korában volt. Persze még utána is előfordult, főleg a reggeli és az esti tápszer után. Kb. 10 hónaposan szűnt meg neki teljesen.
2013. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!