Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtalan alvás, nappal sok...

Nyugtalan alvás, nappal sok sírás. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom tegnap lett hat hónapos. Nagyon jó alvó kisbaba volt és nagyon gyorsan aludt el nappal is éjjel is. Pár napja viszont tiszta rituálé a lefektetés és nyugtalanul alszik. Nem szokott éjjel felkelni, csak rosszul alszik. Napközben alig lehet lerakni, mert amint lerakom fájdalmasan felsír. Fogzás esetleg? Nem látok semmit az ínyén, bár nem is tudom mit kéne látnom.
2013. ápr. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás, lehet a mozgásfejlődéstől, ne ez legyen, de akár betegség is bújkálhat benne.
2013. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár napja kezdett el négykézlábra állni és úgy hintázni. Akkor nincs baj amikor így elvan, de ez kb negyed óráig bírja utána megint nyűgös, nem értem mi lehet.:s Köszi a választ
2013. ápr. 4. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A babók nagyon érzékenyek, a mozgásfejlődés rengeteg mindent okozhat, nyugtalanságot, nyűgösséget, de még étvágytalanságot is.

Persze, akár a fogacskája is lehet.

2013. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás is, a mozgásfejlődése is és kezdődő szepaszorongás is(ami sok babánál az elalvás= egyfajta elválás elleni hasonló tiltakozást okozza).
2013. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert elaludni csak úgy alszik el ha énekelek neki. Ezt is csak véletlenül fedeztem fel, mert amúgy csak akkor énekeltem neki amikor fenn volt és figyelt, de egy ideje inkább elalváshoz igényeli.
2013. ápr. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!