Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák mennyi idős koráig...

A babák mennyi idős koráig írnak fel receptre tápszert?

Figyelt kérdés
A gyerekorvostól kell kérni a receptet Másfél éves a fiam, jóideig anyatejes volt, aztán váltottunk tápszerre, de eddig mindig boltban vásároltam meg neki. De nem bánnám, ha olcsóbban is meg lehetne úszni a dolgot. Nem refluxos, nem tejérzékeny.

2013. ápr. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem allergiás baba, akkor max 6 hónapos korig.
2013. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nektek már nem írnak fel,de tudok ajánlani olcsót:

[link]

ez ugyan 2-es,de van más fajtájuk is.

2013. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Tegnap mondta pont a gyerekorvosunk,hogy van olyan tápszer,ami a gyerek 3! éves koráig támogatott.
2013. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát az én lányom most lesz 1 de mindig írják neki! És nem mondta a doki,hogy ha elmulik egy nem írná föl pedig már beszéltünk róla mert amit most eszik csak 12 hónapos korig jó és azt mondta majd keresünk utánna olyat ami jó lesz neki!
2013. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
2 es vagyok,igen írnak fel HA-t,vagy ha tejérzékeny,vagy refluxos.De ha semmilyen érzékenysége nincs ,akkor a sima tápszert nem írják fel!
2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem igaz. Fiamnak semmilyen allergiája vagy refluxa nincsen, májusban lesz 2 és simán felírják neki a tápszert.
2013. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenhol máshogy működik ez is. És nem fog rám hülyén nézni az orvos, ha megkérem, hogy írjon, holott eddig nem kellett?
2013. ápr. 4. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem simán kérdezd meg lehet e neki írni!
2013. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.megmondanátok mi a fenéért kellett lepontozni a segítségnek szánt válaszomat?Ráadásul nem kitaláltam,hanem az orvos mondta.
2013. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem pontoztam, de az ilyenektől én is falnak megyek sokszor.
2013. ápr. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!