Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A boldogság érdekébe nagy...

A boldogság érdekébe nagy lépés a babával?

Figyelt kérdés
Ha éreznétek hogy a gyermeketekkel elköltöznétek apától mert tudjátok hogy sokka1 jobb életetek lenne akkor megtennétek ezt a nagy lépést?20 hónapos a kisfiam.érzem hogy ha elköltöznénk itthonról akkor százszor jobb életünk lenne.a férjem keveset foglalkozik velünk főleg a fiúnkkal.
2013. ápr. 4. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb lenne attól a gyerekemnek, rögtön indulnék.
2013. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Ő érzi rajtad, ha boldogtalan vagy!
2013. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krisztivan ***** válasza:
Ez tényleg nagy lépés,nagyon átgondolva valószínűleg mennék.Ha már csak marnánk egymást és ezen egyikünk sem akarna változtatni akkor jobb külön.A gyereknek is:-((
2013. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is így gondolom.nem veszekszünk meg marjuk egymást de én már nem szeretem úgy mint régen és ugye ez kihat valamilyen szinten mindenre.de a gyerek nem hallgat veszekedést meg ilyenek.igazából van egy régi ismerősöm,10 év van köztünk,én 24 ő 34 éves.nincs gyereke de nagyon szeretne és képes lenne elfogadni a fiamat és úgy nevelni mint ha a sajátja lenne.ne értsetek félre nincs köztünk még semmi csak beszélgetni szoktunk de szoktunk ilyenekről is.szerintetek?
2013. ápr. 4. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Én ilyesmiért nem válnék el. És ha az új kapcsolatod is ellaposodik idővel, akkor mi lesz? Akkor újra lépnél a gyerekkel?

Inkább a gyerek apjával kéne rendbe hozni a kapcsolatotokat. Nem úgy tűnik a leírásodból, hogy ez reménytelen lenne, de persze rá kell szánni időt és energiát.

2013. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából mi már elváltunk.igaz hogy anyósom miatt kellett.de amikor kimondták a válást és kijöttünk a bíróságról úgy éreztem hogy megkönnyebbültem.lehet hogy amiatt hogy így bármi van nálam marad a kicsi.nem tudom.de egy biztos hogy nem érzem úgy hogy boldog lennék ebbe a kapcsolatba
2013. ápr. 4. 14:47
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék a kisfiamnak testvért de azt érzem hogy nem lenne helyes döntés ha a páromnak szülnék.2 gyerekkel lennék egyedül.semmit nem segít nekem.és a fiunkhoz sincs semmi türelme.azt mondja hogy nagyon szeretne egy kislányt is de én nem akarok csak azért szülni hogy hátha jobb lesz a kapcsolatunk.
2013. ápr. 4. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ezért van annyi válás mert gondolunk egyet és szétmegyünk..

első körben talán meg kellene beszélnetek a dolgokat egymással, és megmenteni a házasságot.

2013. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azt is mérlegelni kéne, hogy a kisfiú mennyire szereti az apját, mennyire ragaszkodik hozzá.

Nekem a szívem szakadna meg, ha pl. sírna az apja után. Úgy biztosan nem tudnám megtenni.

2013. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!