Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan babakocsi, amit...

Létezik olyan babakocsi, amit újszülöttnek, és sportkocsiként is lehet használni? Küldenétek képeket?

Figyelt kérdés
Aki használt ilyet, érdekelnének vélemények. Téli babának nem hideg? Össze lehet csukni? Ki tudtátok használni?

2013. ápr. 4. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ilyet vettünk. Tapasztalatot még nem tudok róla írni mert most vagyok 35 hetes. Össze lehet csukni egész jó méretre. Azért is választottuk ezt mert pici panelban lakunk és nincs helyünk.

2013. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pierre Cardint vettük, el is ajándékoztam. Nem szerettem.
2013. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hauck manhattan, peg perego skate meg a pierre cardinnak is van egy ilyen modellje, az a lényeg hogy mózes IS és sportülés IS a feltétje, így nem kell külön mózes hozzá.
2013. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elküldte. P.c. hideg volt télen, igen, lábzsákkal is, mert totál befújt a szél. Baromira nagy volt összecsukva és oldalról nem volt védve a gyerek.
2013. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!