Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki három-három...

Adott már valaki három-három és fél hós babának tejpépet? Mennyit és hogy vezetted be neki?

Figyelt kérdés
aki válaszol léci ne jöjjön azzal hogy minimum négy hónap, azt én is tudom mi a hivatalos ajánlás én egyéni véleményekre lennék kiváncsi

2013. ápr. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A tejpép olyan mint a tápszer tulajdonképp, elsőre 5-6 kiskanállal kapott (ízlet neki), másodjára már mindet megette amit csináltam. 150ml víz 45g pép. 4 hós kora előtt pár nappal kezdtem.
2013. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem elég neki a tejcsi/tápszer, akkor nyugodtan adhatod neki.

persze először csak kóstoltasd meg a babáddal :) ha minden ok, ízlik neki, akkor mehet több is.

az én kisfiam a vaníliásat nagyon szereti (bármelyik márka) és ezt később tudod is variálni (dúsítani, ízesíteni) gyümölccsel és keksszel is.

2013. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
három és fél hónapos a babám, és már kap vagy egy hete! Nestléset vettem neki, eddig a banánosat kapta és ugy nyeli, hogy alig győzöm adni a szájába. Előtte nagyon szorulásos volt, és mióta ezt kapja azóta sokkal jobb a helyzet! Egy étkezést már teljesen kiváltottam vele. két nap kap tejpépet utánna egy nap főzit. Először fél adaggal csináltam, most már egészet!
2013. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!