Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja, ha leesett a...

Lehet baja, ha leesett a pelenkázóról?

Figyelt kérdés
Pár napja leesett a pelenkázóról a 8 hónapos kislányom,hanyatt esett. nagyon sírt,de hamar vígasztalódott. Lehet valami nagy baj? Semmi fizikai vagy egyéb elváltozás nincsen,nem tapasztalok. Ugyanolyan jó kedvű, jó étvágyú... Kell aggódnom?
2013. ápr. 4. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pelenkázó elég magas, a 8 hónapos kislányod pedig még azért elég kicsi. Én biztos, még aznap elvittem volna a dokihoz.
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha nincs hányás, ájulás, nem áll keresztbe a szeme, akkor valószinüleg megúszta minden gond nélkül.
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs rajta semmi változás akkor nincs baja. De miért nem kérdezed meg a dokidat ha aggodsz még?
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus az jó magas!

Annak ellenére hogy hamar megvígasztalódott, lehet baja!

É minden képpen elvittem volna azonnal az ügyeletre!!!!

Egy koponya röntgen nem árt ilyenkor!!!

2013. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég magasról esett, én nem lennék nyugodt...az más, ha a pelenkázó az ágyon van, de ez túl magas...
2013. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártott volna azonnal ügyeletre menni. A pelenkázó vagy 90 cm magas, a kislányod kb. 70 cm lehet. Vidd most el, mert lehet, hogy megvigasztalódott, de nagyon megüthette magát. Hány napja esett le és mire? Járólap, szőnyeg, parketta?
2013. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megmutatnám dokinak.

De amúgy azt figyeld, hogy nem hány-e, nem aluszékonyabb-e, mert ezek az agyrázkódás jelei.

2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mazsó néni ***** válasza:
100%
Ilyenkor azonnal orvos! Pár nap múlva már "felesleges". Ha nincs változás ahogy az előzők írták akkor nincs gond. De legközelebb ilyenkor doki, este ügyelet simán.
2013. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Nincs továbbra se semmi. Kedden történt,parkettára esett amúgy. Én is el akartam vinni ügyeletre, de mások,akiket felhívtam telefonon, ők megnyugtattak,hogy nincs semmi baj stb.... És mivel másnap sem láttam rajta semmit,ezért nem vittem el.. :(
2013. ápr. 5. 10:48
 10/10 Mazsó néni ***** válasza:
100%
Csakmagadra hallgass!!!! :-) ha el akarod vinni vidd is el. :-)
2013. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!