Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babánál körömgomba....

1 éves babánál körömgomba. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mit használtatok rá, ami be is vált? Egy lábujj körömről van szó.
2013. ápr. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Canesten
2013. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én ugyan felnőtt vagyok, de MINDENT kipróbáltam, évekig küzdöttem a körömgombával, végül a következő módon gyógyultam meg:

minden nap egy csepp 10%-os ecetet cseppentettem az érintett körömre. Szorgalmasan csináltam, és szépen lenőtt, azóta nem jött vissza!

(Gyógyszertárban tudsz venni pár százért cseppentőt, bele pici ecet, ennyi. Többet ér, mint az összes sokezres vacak, amit kapni lehet!)

2013. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ecetre én is gondoltam, köszi, lehet, hogy ki is fogom próbálni. Nem is értem, hogy egy ilyen pici gyereknek mitől lehet körömgombája...
2013. ápr. 4. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan befülledt a lába.
2013. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na meg nekik még gyengébb az immunrendszerük.

Most 60 fokon a zoknijait, akkor ált. nincs gond. A spórákat nem távolítja el a 40 fok, moshatod akármilyen mosószerrel.

Kivéve, ha fehér zoknija van, amit lehet fertőtleníteni flóraszeptes vagy hipós vízben, egy ilyen kezelés után nem muszáj a 60 fok.

2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze a törölközőjét is ilyen magas fokon mosd. Ágyneműjét is.
2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én az ecetet nem próbáltam, csak a nailner stift-et tudom ajánlani.
2013. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!