Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kabát vagy overál tavaszra?

Kabát vagy overál tavaszra?

Figyelt kérdés

Tapasztalt anyukák véleményét kérném 2 hónapos kislányomnak tavaszra kabátot érdemes vennem vagy inkább átmeneti overált mert még hűvös van de ha hirtelen jön a jó idő?

Minden választ megköszönnék!



2013. ápr. 4. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Overált.
2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én overált vettem neki 5 hónapos.:)
2013. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Overál! Kényelmesebb a babának, egyszerűbb az öltöztetés a mamának! :) Én imádtam ősszel, csak tavaszra kinőttük sajnos :(
2013. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! egy kérdésem még lenne hogy ha 5,5kg és 62cm-es akkor a 68-as méret jó lesz neki?
2013. ápr. 4. 21:30
 5/7 kíváncsicska ***** válasza:
Vegyél 74-et felhajtani fel tudod és nem csak 1 hónapig lesz elég.Én is átmeneti overált vettem a lányomnak tavaly őszre pedig 1 éves volt
2013. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Overál az jobb én is azt hordtam kicsinek :)
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz neki a 68-as.Pl az én lányom 5 hónapos 68-as rucikat hord és 8kg.Van 1 téli overálunk ami 62-es és még mindig jó rá.A tavaszi 74-es még nagy neki de ráadom nem látszik hatalmasnak.Ha félsz,hogy nem lesz jó a 68-as akkor vegyél 74-et.
2013. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!