Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás = székrekedés,...

Hozzátáplálás = székrekedés, van megoldás?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos. Most kezdtük a hozzátáplálást,almát már kap barackot is 2hete,tegnap kapott répát,de mindegyik szorulást okozott nála és csak segítséggel tud kakilni. Hogy csináljam? Mit adjak neki?
2013. ápr. 5. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy etesd, hogy egy székletfogó után adj egy székletrendezőt. Az alma, banán, répa székletfogó. Székletrendező: barack, sütőtök, körte. Én most adnék neki egy kis baba baracklevet, az segít.
2013. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs baba italom. Saját kertből fagyasztott barackom van és almám (nem fagyasztott). Akkor hogy csináljam? Hol szoktad venni a baba italt?
2013. ápr. 5. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól irja az első.Én úgy csinálom,hogy keverem mondjuk a barackot az almával.A szilva is nagyon jó erre.Levet mondjuk csinálhatsz úgy,hogy egyszerűen kinyomod a baracknak a levét kézzel:)
2013. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Ha zöldséget adsz neki tegyél bele egy kevés olajat.Az is megoldás.Sajnos mi is kipróbáltunk mindent mert nagyon szorulásos lett a lányom.Amikor a zöldségekhez értünk és jött az olaj megoldotta.Vagy a laevolac szirup
2013. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 stbonaventura ***** válasza:
Szerintem is székletlazító gyümölcsöket érdemes adni, és ha az nem segít akkor a leavolac szirup helyett inkább probiotikumot lenne érdemes adni. Szerintem a legjobb a Pro+Kid. Csak ajánlani tudom, nekünk a szilva mellé ez vált be. Sok sikert!
2013. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a gyümölcslevet úgy csinálom, hogy lereszelem, vagy turmixolom a gyümölcsöt, beleteszem egy szűrőbe (pl.teaszűrő) és egy kiskanállal kinyomkodom egy pohárba. Nagyon szereti.
2013. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Most úgy adtam neki az almát,hogy a barack levét tettem hozzá,jaj,olyan cukin cuppogatta,így jobban ízlett neki. A probiotikumon én is gondolkodtam,hogy az nem árthat,Normafloret szoktam használni,akkor lehet adok neki délután.
2013. ápr. 5. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!