Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC Design Comet 4S babakocsir...

ABC Design Comet 4S babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?


Képek:

[link]

illetve:

[link]


2013. ápr. 5. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kocsim volt! Imádtam! A lányom is! 1évesen cseréltem le sima kicsi összecsukható kocsira, mert szinte egyáltalán nem ült meg a babakocsiban, így eladtam! De a mózes is és a sport rész is isteni volt, kivehető minden része, könnyen összecsukható a váz, könnyű vinni, mert nem nehéz... Könnyű tisztítani, mert levehető a huzat, volt nekem hozzá adapter, így a babahordozót (Maxi Cosi) tustam csatlakoztatni, és így is lehetett sétálni, nem kellett ki be rakjam, mikor aludt a kocsiban stb... Ill. amikor a mózesbe már nem maradt meg, de a sporthoz még kicsi volt, akkor is jó szolgálatot tett a hordozó, h odacsatlakoztatható volt! A sport rész 3 fokozatban dönthető, így ha még nem ül a baba, beleteheted! Alul a kosár részbe is belefért jó pár dolog, bár én vásárolni nem jártam vele, max. a pékségig, vagy a zöldségesnél megáltam néhanapján, de simán belefért jó pár dolog! Szóval csak jót tudok mondani róla! :) Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!
2013. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!