Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha egy 8 hónapos...

Az normális ha egy 8 hónapos kisgyermek felkel minden éjjel enni?

Figyelt kérdés
Lelehet erről majd szoktatni,vagy majd idővel elmúlik ez a szokás?
2013. ápr. 5. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kelt,akkor nem "normális" . Én lányom 6hós,de ha néha felébred,én adok neki enni...Szerintem nem jó megoldás a hagyjuk egész éjjel sirni,mert tanulja meg hogy éjjel alvás van nem kaja.Lányom 7hetes korától átaludta már az éjszakát,de van hogy felébred enni néha.Sosem jutott eszembe,hogy nem adok neki had orditson.
2013. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én lányom akkor eszik éjjel ha jön a foga, anélkül nem tud vissza aludni. hetekig így megy, és ha kibújt a foga újra átalussza az éjjelt.
2013. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
nem, nem normális. Valszeg ehez szoktattad hozzá.
2013. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg teljesen normális és idővel magától le fog szokni az éjjeli evésről.
2013. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Majd az idő. Szüksége van rád, éjjel van ideje agyalni és kezdődik a szeparációs szorongás: nappal mellette vagy éjjelre eltűnsz és ellenőriz. Mi együtt alszunk, ha ébred és nem alszik vissza, akkor cici, ha 1x, ha 5x akkor is. Nem lehet elkényeztetni. Baromság.
2013. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg normális.Nem hiszem hogy egy 8 hónapos babánál nem normális ha felkel éjszaka.Valószínűleg akkor sok felnőtt sem normális ha felkel éjszaka mert fáj valamilye,szomjas stb...
2013. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém 9 hónapos, de szinte mindig kel enni, úgy 4-6 óra között. Ha ez éjjelnek számít. Ha korábban ébred, nem adok neki enni, csak visszaaltatok, ringatom, simi stb.
2013. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!