Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám fél éjszaka fentvolt,...

Babám fél éjszaka fentvolt, nagyon taknyos de más tünete nincs. Valószínű a foga jön. Orrszívás mellett hogy segíthetnék az orrfolyáson?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
előtte orrspray, utána nasivin csepp.
2013. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezis megvolt :)
2013. ápr. 5. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

Sós vízet párologtathatsz a szobájába!

Az én fiam 2 hónapos múlt,neki is folyik az orra én elvittem dokihoz ezeket írta fel:

3x3 csepp fenistil

3x0,5 ml calcimusk

3x3 csepp cebion

orrspré,csecsemőknek való nasivin

2013. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos.
2013. ápr. 5. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk ilyenkor az a bevált dolog:

-orrszívás

-nasivin

-fenistil csepp(ahány kiló annyi csepp 3-szor)

-cebion c vitamin csepp

-ha az időjárás engedi sok friss levegő

2 nap alatt túl vagyunk rajta

2013. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áhhh... ha tényleg a fogzás miatt folyik az orra, akkor elég az orrszívás. Gondolom jó vizes orrváladék - azt meg fölösleges belocsolgatni. Nasivint (és egyebeket) 8 hónaposnak nem adnék, csak ha rettenet mód dugul az orra.


Türelem, 1-2 nap és túl lesztek rajta :) - ha valóban a fog a ludas.

2013. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is patakban folyik az orra, amikor jön a foga. Csak ez az egy tünet van, meg a nyugtalan éjszaka, amikor csak vergődik, forog, kínlódik éjjel. Sós vizes orrspray, meg p-orszivó. Csak ezt a kettőt használom. Mihelyst kibújt a fogacska, taknyosság elmúlik, éjszakák nyugodttá válnak. Szerintem különösebb dologra nincs szükség. Én még ilyenkor naponta 2-3szor 5 golyó chamomillát adok neki.
2013. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!