Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna-átmosás után...

Könnycsatorna-átmosás után hány nappal szűnt meg a váladékozás?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk az átmosáson, mindkét szeme borzalmas volt. Az egyik máris jónak tűnik, a másik viszont rosszabb lett.

2013. ápr. 5. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte egyből jobb lett.

Azt mondták, a babák nagy részének újra kell csinálni átmosást, nekünk szerencsére nem kellett.

Lehet hogy nálatok csak az egyik szem sikerült, a másikat újra kell csinálni. Nálunk két hét különbséget mondtak.

Jobbulást.

Ja igen és az átmosás után egy hétig szemcseppet használni.

2013. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 hetesen mosták át a lányom szemét, csak az egyiket kellett. Szinte rögtön megszűnt a váladékozás, az átmosás után semmi gond nem volt, szemcseppet használtunk még mi is 1 hétig. Én magánrendelésre vittem, mert munkatársam kislányának SZTK-ban háromszor se sikerült átmosni rendesen, végül a Szemészeti Klinikán kötöttek ki Pesten. Én inkább fizettem, de csak egyszer kellett átélni. Szerintem vidd vissza a szemészetre, valószínűleg nem sikerült az egyik szem.
2013. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!