Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsón jó bébiételt,...

Hol lehet olcsón jó bébiételt, italt vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit jelent az olcsó? Egyébként a legolcsóbb bébiétel,ha te csinálod.Ha meg ritka alkalomra kell a kecskeméti jó áron van.
2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Kecskeméti most az Auchanban nagyon jó áron van, 219,-Ft.
2013. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy általában hol van legtöbbször jó áron, jó minőségű bébiétel, ital. Akár kecskeméti is lehet, de hallottam hogy esetleg DM-nek van saját márkás terméke?
2013. ápr. 5. 15:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd meg is nézem a hétvégén! Egyébként hol szokott legtöbbször akciós lenni?
2013. ápr. 5. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a rossmannba veszek van rossmano kártyánk így szokott kedvezményes lenni.
2013. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel nekem sajnos csak az üvegeseket eszi meg,ezért már sok fajtát próbáltunk.A kecskemétit nem adom,mert azt mondják cukros,a Hamé-t pedig egyenesen kiköpte.Nekünk a DM-es babylove vált be.Szerintem nagyon jó az ára is,és ráadásul bio termék.A bébiitala szintén nagyon jó,700ml-és 400ft körül van.A kicsi is nagyon szereti,és nagy a választék.
2013. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mindig Univerest vesze hol Auchan hol Tescóban mindig 220-250 körül veszem! Nekem is csak az üvegest eszi meg!
2013. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Köszi az infókat. Lackókám most öt hónapos és elkezdtem a hozzátáplálást anyatej mellé. 4 napja adok almát neki és több jön ki a szájából mint ami bemegy. :) Megpróbálnám még a bébiétel almát is, hátha azt jobban szeretné.
2013. ápr. 5. 16:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is DM kártyám van, meg bababónusz. Csak nem tudom hogy működik. Majd kérek egy kis segítséget. :)
2013. ápr. 5. 16:26
 10/13 Agica792 ***** válasza:
Én a rossmanban szoktam venni a Hamé-s bébiételeket a gyünis 159,a főzelék 235 szokott lenni,de van belőle bio is az valamivel drágább,meg a kecskemétit ha akciós.Az én kisfiam eddig mindegyiket megette.
2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!