Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír, amikor felkel a...

Miért sír, amikor felkel a délutáni alvásból?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a lányom április végén, és minden alkalommal, amikor a napközbeni alvásából felkel sír, onnantól nem lehet letenni egy ideig, általában csak az hat, ha lemegyünk sétálni. Másnál is van ez így? El fog múlni egyszer? Azt hinné az ember, hogy az alvás ugye kell neki, és kipihenten felébred utána, ami jó, e helyett sokkal nyűgösebb, mint előtte volt. :S
2013. ápr. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyit alszik? nekem csak akkor kel sírva, ha nem aludta ki magát. nem lehet, hogy még fáradt? próbálj meg odafeküdni még mellé, hátha visszaalszik.
2013. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam is akkor sír, ha még álmos és aludni akar. Bár ő már nagyon ritkán alszik délutánonként. 2,5 éves
2013. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az elsőhöz: kérdés, hogy kialussza-e magát? Az ikreim 22 hónaposak, de csak nemrég jöttem rá, hogy azért sírnak ébredés után egy jó fél órát, mert még ráhúznának egy kicsit. 13 h körül mennek aludni, 15 h körül ébredtek BŐGVE, hát el sem tudtam képzelni, hogy még álmosak lehetnek! Ez így ment hetekig, aztán egyszer nem tudtam ugrani az első sírásra, és visszaaludtak. Azóta 16 h-ig alszanak, ébredéskor rögtön uzsi, semmi sírás... és este fél kilenckor már tök álmosak megint. Mostanában kezdtek nagyon sokat beszélni, fejlődött a játékuk, egy csomó mindent egyedül kezdenek csinálni, val.színűleg ettől nőtt az alvásigényük. No meg a hiszti is kivesz sokat, gondolom :) belőlem mindenképp :(

Nálatok nem ez a helyzet?

2013. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor egy óra után felkel, mindig hagyom kicsit sírni és olyankor vissza is alszik, de megint csak sírva ébred és az a baj, hogy ha már bemegyek hozzá, akkor tuti, hogy nem alszik vissza. :S De 2 órás alvás után is ugyanúgy sír, olyankor is lehet hogy még nem elég. Megpróbálok majd a két órás alvásra is ráhagyni, de általában pár percnél nem hagyom tovább sírni azért és nem alszik vissza, akármit teszek. :S
2013. ápr. 5. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is két éves a lányom. este 9 kor alszik el és reggel 7 kor kel. délben meg változó mikor alszik el, de van hogy több mint 3 órát alszik. Szóval lehet, hogy a Te lányodnak sem elég az a 2 óra.
2013. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is mindig sír a pici fiam a délutáni alvásból
2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!