Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11 hónapos babátoknak...

10-11 hónapos babátoknak milyen játékai vannak?

Figyelt kérdés

Amik vannak a lányomnak, úgy tűnik hogy kinőtte a lányom.

Van neki: régi féle zenélő telefon, építős poharak, azok a karikák , amiket egy rúdra kell pakolni, minden féle zenélő plüss , állatos könyv , baby walker, kisautó , baba, formabedobó stb.


Linkelhettek is hogy az ilyen korú gyerkőc mit szeret.


2013. ápr. 5. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a lányom de ezeket még mind imádja, még a csörgővel is jól elvan ha olyan a kedve :). miből látod hogy kinőtte őket? ha kötekedek csak érdekel miből látod.
2013. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem veszem én kötekedésnek :) mindig jön oda hozzám, a játékaival már nincs el úgy mint ezelőtt , meg ilyenek. Most vettem neki ilyen puha kockákat, most ez tetszik neki, meg kapott sátrat alagúttal , es 100 kis labdával, úgyhogy most ezek végre lekötik. De a régi játékok nem igazán :( es ötletem sincs hogy mit vegyek neki.
2013. ápr. 5. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:
jajj bocsi azt akartam irni hogy NEM kötekedek :D
2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na megint én vagyok :D. értelek. az én lányom is ezt csinálja de nekem ez be se ugrott. én arra gondoltam hogy ezek is jók de a szoba meg én érdekesebbek vagyunk :) de lehet neked van igazad. az én lányom most a könyveket nézegeti nemrég vettem újra elő neki, meg kapott 4 plüssöt és azokat kínozza :D.
2013. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de amúgy ezekkel is elvan ha olyan napja van csak máskor meg indul felfedezni. bocs ha ezer hozzászólást írtam de mindig eszembe jut valami :)
2013. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Haha, te félre írtad, én meg félre olvastam :D rögtön azt olvastam hogy "nem kötekedek" :D

Amúgy is szeretnék neki venni valami játékot, mert olyan kevésnek tűnik ... Egy dobozban elférnek.. Kivéve a sátor , ja meg egy kis motor :)

2013. ápr. 5. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
na akkor épp jól jött ki :D. én meg likvidálnám már őket iszonyatos sok van esünk-kelünk rajta... rengeteget kaptunk, pedig a kevés játék híve vagyok. van egy nagy játéktárolója amibe épphogy belefér minden persze a tetejét már nem tudom rátenni a drágám rendre kiborítja :D.
2013. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk most nyílik majd a piac, hogy jön a jo idő. Ez olyan mint Mo. -on talán a bababörze. Kb 100-150 forintért árulják a nagyon jo minőségi játékokat, ruhákat ! (Angliában élünk :)
2013. ápr. 5. 16:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Na ezzel arra akartam kilyukadni, hogy ott majd tudok sok félét venni neki, mert ennyi pénzért nem sajnálom ha esetleg nem tetszik neki :)
2013. ápr. 5. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam jelenleg ezeket a játékokat kedveli:

[link]

[link]

[link]

Amúgy én úgy csinálom,hogy másfél-2 hetente cserélem a játékait.Igy kevésbé un rájuk:)

2013. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!