Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby bullet bébiétel készítő...

Baby bullet bébiétel készítő turmixgépet hol tudnék olcsón venni?

Figyelt kérdés
A Vaterán 9 ezerért találtam.
2013. ápr. 5. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Ne vegyél. Én vettem. Ha újra játszhatnék, akkor gyűjtenék még, és Aventes miniturmixot vennék. Hogy miért bántam meg? Az adagolók csak pár hétig jók (mármint a mennyisége), a műanyag gagyi. Én egyszer leejtettem, és megrepedt. Szét nem tört, használható, de a turmixolandó anyag leve már átszivárog a műanyagon. Az aprító kés sem túl jó, nem mindent aprít. A kis füles bögre mind a 3 fülecskéje letörött (használat közben), most egy kis csavarhúzóval indítom, ha még is nagyon szükségem lenne rá. Nem éri meg abszolút.
2013. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ,ennyire rossz? Ezt nem gondoltam volna. És az Aventes az milyen és mennyibe kerül?
2013. ápr. 5. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
én sem ajánlom, nekünk sem vált be. braun botmixert vettem utána, ez szuper.
2013. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!