Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan vezettétek be a...

Ti hogyan vezettétek be a kenyeret?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyét kérdeztem,de érdekelne hogy kell e előtte valamit adni vagy mehet ugy simán.Ja 7 hónapos a baba.

Köszönöm.


2013. ápr. 5. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan adtam először a lányomnak, és úgy vezettem be, hogy egyszerűen a kezébe adtam egy darab kenyér héját, ő meg elnyammogta. És ezzel be is volt vezetve.
2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám már 5 hónaposan szopogatta ,majszolta. Kerti partin voltunk és követelőzött. De a kenyeren kivül mást még nem adhattam neki. Nagyon örült neki.
2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és hogy nem toltatok le :)
2013. ápr. 5. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mernék kenyeret adni a babám kezébe 5 hónapos,tuti megfulladna tőle...
2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 hónaposan kinézte a számból.

én otthon sütöm, tehát adalékanyagmentes teljes kiőrlésű lisztekből van. valaki szerint ez korai, de semmi baja tőle.

reszelt sajttal, vagy joghurttal kenem meg neki, felkockázom, elrágcsálja az ínyével.

2013. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kb 6 hónapos volt egy kis darab kenyérbelet kapott azt majszolta
2013. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!