Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám egészen eddig...

9 hónapos babám egészen eddig este egyedül elaludt magától, kb.2 hete nem alszik el, sír, mitől lehet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egészen születésétől fogva úgy volt szoktatva, hogy evett, majd este letettem aludni, és szépen összegyűrögette a pelust a feje alatt elaludt magától, pár kivételt tekintve. De már 2 hete, hogy hiába teszem le, ahogy korábban, mihelyst eltávolodom az ágyától már sír, van hogy megfeszíti magát ívbe és csapkodja a hátát az ágyhoz. Fel kell vennem ringatni vagy simizni a fejét, hogy elaludjon, de még így is soká tart. Volt már valaki így? Mit tehetnék, hogy újra aludjon egyedül? Vagy elmúlik magától?
2013. ápr. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet, hogy esetleg az zavarta meg, hogy már nincs olyan korán sötét? Mikor szoktad lefektetni? Esetleg megpróbálhatnád picit később, hátha az a gond, hogy még nem álmos. A kisfiamat sokáig este 9-kor tettük le aludni, majd egyszer csak nagyon nyűgös lett esténként és akkor áttettük a fektetést 7-re. Ez ismét több hónapig bevált. Most lesz egy éves, most 8-ra tettük át a lefekvést, mert 7-kor már valamiért nem akart elaludni. Egy próbát megér.
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában fél8-8 között tettük le, mostanában inkább később fél9 körül, mégse alszik el...
2013. ápr. 5. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kora szepa lesz. Pár hét- hónap és elmúlik. Ki kell bírni. Szinte minden gyereketérint.
2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeparációs szorongás.
2013. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!