Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik el 7-8hónapos...

Hogy alszik el 7-8hónapos babátok,?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8hónapos lesz,és még egyszer sem sikerült magától elaludnia!Bent csak akkor tud aludni,ha cicizik azon mindig bealszik egy kicsit,és ha jól alszik leteszem,de mikor nem akkor hagyom hogy rajtam aludjon,mert ha nem hagynàm akkor meg csak nyekeregne.Szeretnék véget vetni,annak hogy ha leteszem és felkel,akkor megint visszateszem,hogy csak vissza tudjon aludni.Sokszor már úgy érzem leszakad a mellbimbóm!!Most is még fent van,már a cici sem érdekelte,fáradt is volt,betettük a kiságyba hagytuk magának egy kicsit,de azonnal ült fel,és gagyorászott majd átment sírádba,és végül kivettem,ês most a cicin nyugszik,szunyókál!Amúgy így este,hajnalban ha felkel enni szépen visszaalszik,észre sem veszi ha leteszem,csak nagyon ritkán!Ha a cicin nem alszik el,hogy tanítsam meg arra hogy ha leteszem a helyére ott is el tudjon aludni?Igazság szerint nem szoktam/szeretem sírni hagyni,meg ugye most is magamtól meg tőle is elvettem az időt a próbálkozással,mert mire leteszem lassan kelhetünk is megint enni,hisz már most is 2órája nem evett.Olyan 0:30és 1:30között ébred először.Remélem nem írtam sok össze-visszaságot,és értitek mi a próblémám.Köszi a segítséget
2013. ápr. 5. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én magam mellé vettem az ágyba. Ha itt az ideje, el fog aludni magától is a saját kiságyában.
2013. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mellettem alszik. Mindegyik gyerekem mellettem aludt, így sose volt gond. Másfél évesen maguktól kérték a saját ágyacskájukat. A pici még csak 9 hós, ő természetesen velem van. :-)
2013. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!