Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek decemberi a babája,...

Akinek decemberi a babája, mik a tapasztalatok? Miben jò és miben rossz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ami jó volt, hogy szoptattam ezerrel és a hormonok miatt állandóan melegem volt, na nyáron megőrültem volna. Jobb volt így pántos pólóban télen a lakásban.


Mire akkora a baba, hogy lehet vele nagyokat sétálni jó idő lesz (márc, ápr). Kivéve idén :(.


Kissé azért szomorkás és frusztráló a sötétség. De szerintem jobb most, mint nyáron a dögmelegben. Főleg a nonstop szoptatóknak akik a lakásba vannak száműzve :).

2013. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az enyém dec 27.-i, az ünnepek miatt rossz, mert gondolom mindenki letudja a szülinapját karácsonykor és nem lesz neki olyan "igazi" szülinapja. azért is rossz mert mivel nagyon picike volt még a nagy hidegben nagyon oda kellett és még most oda kell figyelni az öltöztetésre

ami jó benne hogy mire jön a jó idő és kicsit kevesebb ruha kell addigra talán le is mennek a felszedett kilók, meg hogy amikor még nem vihettem ki nem volt annyira rossz érzés mert kint is hideg volt és annyira nem izgatott hogy kimenjek a szabadba, ellentétben ha épp tavasz vagy nyár lett volna biztosan megevett volna a fene ha a jó időben otthon kell ülni

2013. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

December harmadikán született a kislányom, jó volt a karácsony vele, kapott csomó ruhácskát, játékot, nagyszülői kényesztetést. :) jó, hogy nyáron már igazi szoknyácskába viríthat és lehet vele strandolni (árnyékban persze).

A rossz, hogy nem igazán tudok vele sétálni ilyen időben és utálja azt a sok réteg ruhát, amit ráaggatok, mielőtt kimegyünk. Alig várom, hogy egyszál pelusban fetrengjen a játszószőnyegen, és én falhassam a fagyikat! :)

2013. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kíváncsicska ***** válasza:
November végi a lányom.A hidegben is sétáltunk mikor nem volt nyálkás az idő.Nekem is állandóan melegem volt,így könnyebb volt elviselni.Valamint a hozzátáplálás is jobb volt, mert jöttek a friss zöldségek gyümölcsök.Ha lesz második baba akkor megpróbálunk megint a téli időszakra időzíteni :D
2013. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-eske: )

ez enyém is dec. 27.-én született. :)


szerintem teljesen jó.

2013. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!