Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare egyszínű fehér és...

Angelcare egyszínű fehér és fehér-kék színű légzésfigyelő között van különbség? A fehér újabb gyártás? Többet tud?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A sima fehér csak légzésfigyelő, a kék-fehér már bébiőr is egyben. Nekem a fehér van, teljesen jó és külön vettem hozzá aventes bébiőrt.
2013. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem lévő írta.. nekem a fehér-világoskék volt. Az annyival jobb a sötétkéktől hogy sokkal nagyobb a hatótáv és a baba hőmérsékletét digitálisan a szülői egységen mutatja nem pedig a gyerek mellettin (a gyerek úgysem kíváncsi rá :D) Régebben volt hozzá ajándék AC pellenka kuka is... (persze én az akció előtt vettem külön két kukát is meg külön a légzésfigyelős bébiőrt... de én mindig kifogom:D)
2013. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. ápr. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!