Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A letapadt nyelvű babátokat...

A letapadt nyelvű babátokat elvitéttek orvoshoz vagy "elnőtte"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak még a kórházban, azután, hogy megszületett vették észre, hogy le van tapadva, megkérdezték, hogy felvághatják-e, én meg aláírtam a papírt, hogy igen, így még a kórházban megcsinálták. Nem járt semmi problémával.
2013. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a kórházban látták h a Fiamnak le van tapadva, de a szopiban nem okozott problémát, akkor nem nyúltak hozzá. Most múlt fél éves, eddig gyönyörűen szopizott, a háziorvos adott beutalót azért, mert azt mondta később a beszédben ill. a hangképzésben problémák lehetnek.


Úgyhogy nemsokára viszem.

2013. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak születése után felvágták, meg se kérdezték lehet e. Nem bánom, már 1 évesen használta tudatosan a mama, papa, pápá, vau, pa (apa) szavakat. Most 2,5 éves és be nem áll a szája egész nap :-D
2013. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélni akkor is tud ha le van tapadva a nyelve, csak nem tisztán, nem tud sok betűt kimondani, mert rövid a nyelve, nem tudja a hangokat a szájpadláson képezni!
2013. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kinőni, picit lent meg kell csippenteni!
2013. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekünk nem csináltak semmit vele a kórházban,pedig kértem!azt mondták,majd kinövi!most 3 hónapos és jó lenne valamerre indulni az üggyel!a gyerekorvos tud beutalót adni?utána hova kell vinni,sebészetre?
2013. ápr. 6. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiamnak nem csináltak semmit a kórházba vele, a védőnő azt mondta fél éves korig várjunk hátha kinövi.

Most 7 hónapos és még mindíg le van tapadva.. Hétfőn viszem a dokihoz hogy adjon beutalót, és elviszem.

2013. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a kórházban nem is mondták, hogy ez van. csak a háziorvos mondta, hogy miért nem csippentették fel neki. de ő se küldött sehova, szopni tud rendesen, gügyög is. van akit ez felnőtt korában sem zavar, a beszédben sem semmi. de pl ismerősöm mondta, hogy ismer olyat, aki emiatt nem tud csókolózni
2013. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk is ez volt a szitu,mint nálatok, a kh-ban nem vágták fel.Itthon a doki megjegyezte,azt mondta,h figyelgessem,mikor nyújtogatja,akkor mennyire lesz szív alakja,ha nem is látszik,felesleges zargatni.Nekünk pár hét után már látványos is lett,és a szopival is gondok voltak,amit csak erre tudtunk visszavezetni.Ezután adott beutalót a doki(azt hiszem a fül-orr-gégészetre),és mondta,h előfordulhat,h akadékoskodni fognak ott,h nem is kell az,de én csak kössem az ebet a karóhoz(egyébként így is volt,ahogy mondta)Mi a hallásvizsgálattal egy időben csináltattuk,kb. egy pillanat volt,és utána fél órát nem szopizhatott.

Aztán megoldódott a szopi kérdés is,úgyhogy nálunk valóban kellett..

2013. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!