Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valahol kapni olyan...

Lehet valahol kapni olyan csuklócsörgőt, ami rendesen csörög?

Figyelt kérdés
Összejártam rengeteg bababoltot, de mindenhol olyanokat láttam, amik egy pamut karkötő valami állatfigurával, ami tépőzárral rakható fel, de alig csörög. Arról nem is beszélve, hogy pofátlan 3000 Ft nagyságrendű összeget kérnek el érte. Az én babámnak problémája van a nyakfordítással az egyik oldalra, és nem dísznek kéne, hanem valóban egy hangosan csörgő dolog a csuklójára. Valahol lehet kapni? Elfogadható áron.

2013. ápr. 6. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Teszveszen venném a helyedben. Kérdezz rá az eladóktól, mennyire hangos. Ha elmondod, miért kell, szerintem megfelelő választ kapsz.

[link]

2013. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,az én kislányomnak a pamut állatos kicsit csörgős van,de utálja,két percnél tovább nem hajlandó a kezén megtűrni,még szerencse ,hogy nem dobtam ki rá pénzt,úgy kaptuk...csak azt akarom ezzel mondani,hogy lehet,hogy a te babád el fogja viselni,de nem biztos,szóval ha nagyon drága,inkább találj ki valami más megoldást...torna,színes csörgős más játékok...
2013. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!