Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig pépesítite...

Mennyi idős korukig pépesítitek (botmixerrel) az ételt babátoknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam a jövőhéten lesz 1 éves, ma a brokkoli-krumpli főzeléket villával amennyire csak tudtam összetörtem, de csak ímmel-ámmal ette, néha öklendezett is tőle.Foga már van 4, de még 3 tört át a napokban.A kiflicsücsköt meg szereti rágogatni:)

2013. ápr. 6. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
8-9 hóig.
2013. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen kb. 10 hós koráig pépesítettem, utána egyre kevésbé, pl. a tökfőzeléket 10 hónaposan már egyáltalán nem turmixoltam. Szeretett rágni, nem is öklendezett és volt már 8 foga:-)
2013. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindjárt 1 éves de még mindig csak úgy hajlandó enni!
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 éves és most ujra pépesitem neki, hogy egyen! Jön a szemfoga és szó szerint leköp, meg öklendezik ha darabosat adok neki. De nem minden evésnél csinálja.
2013. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és a főzelékeket még mindig csak pépesen eszi meg:S
2013. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!