Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Behorpadt kutacs?

Behorpadt kutacs?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos lányomnál tegnap vettem észre, hogy a feje tetején be volt horpadva a kutacsa. Aztán olvastam, hogy ez a kiszáradástól lehet. Etetés után már nem volt behorpadva. Viszont ma is ugyanezt tapasztaltam! Mástól is lehet? Segítsetek, mert én az az aggódód fajta vagyok... :(
2013. ápr. 6. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
valószinű akkor hogy kevés folyadékot kap!
2013. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én is olvastam és mindig nézegettem az elején hogy milyen:) Milyen gyakran szopik? Nem kellene sűrűbben?
2013. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsit mindig be van horpadva a babák kutacsa. Ha nagyon be lenne horpadva, akkor lenne kiszáradva, de ha eszik rendszeresen és nyugodt (meg persze kánikula sincs mostanság) akkor az a normál állapot :)
2013. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
hát etesd, itasd, kapjon gyakrabban enni, akkor nem fog kiszáradni. Különben sem fog kiszáradni ebben az időben, ha rendesen eszik.
2013. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Állítólag csak akkor száradás jele, ha fekve van behorpadva, legalábbis én azt olvastam.
2013. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha függőlegesen van a baba akkor egy kicsit behorpad,ha fekszik akkor nem szabad behorpadnia.
2013. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem nőt be a feje lágya,nem véletlenül mondák ezt ha valaki gyerekesen viselkedik. Ez teljesen normális ebben a korban.
2013. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnak is be volt egy ici-picit horpadva mindig is. Megmutattam dokinak, védőnőnek, azt mondták hogy ettől jobban be lenne horpadva ha a kiszáradás jele lenne. Mutasd majd meg a védőnőnek ha éppen ott jártok vagy a dokinak, addig meg próbálj több folyadékot adni neki.

Nem feltétlenül jelenti hogy kevés folyadékot kap, nyugi.

2013. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!